HEY GIDI ESKI YAPALTIN YENI GÛMÛSTEPE

Bazen babalarımız genç kuşaklara eski günlerden bahsederler. Bunların hepsi çok değerli anılar, çünkü bunlar gümüştepelilerin tarihidir. Lütfen bu bölüme kendinizin yaşamış olduğu veya başkaların anılarını yazın ve bizlerle paylaşın.

HEY GIDI ESKI YAPALTIN YENI GÛMÛSTEPE

Mesajgönderen Bayram » Pzr 2. Mar 2008 22:27

Nerede senin Eyitimin öncülügünü yapan Muhsinin,Ziyan,Aptullan,Ilyasin.Fikrin,Mulla ömerin,Kemallarin,Daha ismini sayamadigim. Abeylerim evet bunlardan bazilarini kayip ettik. kayip ettiklerimize ALLAHTAN rahmet diler. Yasayanlara Yüce Mevladan saglik ve afiyet dilerim.1960 li yillar bizim yas guruplarinin ilk okulun son yillari. O yillarda yukarida isimlerini zikretigim abeylerimiz. Köyümüzün okulunda ilk defa bir piyesle Kurtulus savasin canlandirmislardi.Iste o günden sonra Babalarimizin eyitime bakis acilari tamamen degismisti.Bu noktada yine o abeyrerime sesleniyorum.www.gumustepe.dk sitemizde sizleri görmek istiyorum.Belki sizlerin katkilari Gümütepelilerin. Dünyaya bakis acilarina yardimci olacagina inaniyorum.Hepinizi saygi ile selamlarim Bayram BULUT
Bayram
Üye
Üye

Re: HEY GIDI ESKI YAPALTIN YENI GÛMÛSTEPE

Mesajgönderen klavuz » Sal 23. Eyl 2008 14:30

bu siteye gönül veren başta bayram bulut olmak üzere bütün yapaltınlıların yaklaşan ramazan bayramını kutluyorum ve siteye vermiş olduğunuz emekten dolayı hepinize teşekkür ediyorum.Ben adil bingöl öğretmenim(kara şerif'in oğlu)
klavuz
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesajgönderen Bayram » Çrş 24. Eyl 2008 11:32

Sagol degerli köylüm Adil bey bende sizin yaklasan Ramazan bayramini simdiden kutlarim.Yüce Mevlamdan saglik ve afiyet icinde nice bayramlara ulasmayi nasip etsin.Sizin gibi köylülerim böyle egitim almis belli yere geldiginizi ögrendikce cok memun oluyorum. Ne mutlu okumus ögretmen olmusun (Peygamber meslegi) derler.seni ve senin gibileri kutluyorum.Sevgi ve selamlar. Bayram BULUT
Bayram
Üye
Üye

Mesajgönderen murat_326 » Cum 24. Nis 2009 11:59

merhaba adil abi nasılsın ben murat özgül tanıdınmı nasılsın site çok güzel değilmi dikkatimi bir şey çekti macir mahallesinde kullanıcı çok az nedense diğer mahalle alınmasın sait özgülün oğluyum daha iyi tanıman için allaha emanet ol murat_326@windowslive.com
murat_326
Acemi Üye
Acemi Üye

Dön Hey gidi eski günler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir